Start verkoop event: De Expeditie

23 april '26

Op donderdag 7 mei om 15:00 uur start de verkoop van De Expeditie, maar organiseren wij tegelijk ook het start verkoop event voor deze fase. Tijdens dit event heb jij de kans om al je vragen te stellen aan de ontwikkelaar, de aannemer en de makelaar. Ook kan je de maquette van Cobercokwartier bekijken. Lees verder voor meer informatie en de tijden!

Wonen in een ruime woning met prachtig uitzicht over de stad en de Rijn? Dan is wonen in De Expeditie jouw kans. Op donderdag 7 mei om 15:00 uur start de verkoop van deze fase en om dit te vieren organiseren wij tegelijk een start verkoop event.

Op donderdag 7 mei van 15:00 uur tot 18:00 uur heb je de kans om al jouw vragen te stellen zodat jij goed voorbereidt je voorkeurkeuzes door kan geven. Tijdens dit start verkoop event zijn de ontwikkelaar, de aannemer en de makelaar aanwezig om je te helpen met jouw vragen. Ook is de Rababank aanwezig voor financieel advies en kan je de maquete van het gebied bekijken.

 

Datum: donderdag 7 mei 
Tijd: 15:00 - 18:00 uur
Locatie: de Dekaan - Nieuwe Kade 2 Arnhem, ingang aan de kant van de Rijn

 

Het start verkoop event is voor iedereen die geïnteresseerd is in De Expeditie. Tijdens dit event heb je onder andere de mogelijkheid om:

  • De maquette van Cobercokwartier te bewonderen
  • Je vragen te stellen aan de ontwikkelaar, de aannemer en de makelaar
  • Financieel advies in te winnen bij de Rabobank

Zien we je dan?

 

Hier wonen? Bekijk het aanbod!
Meer nieuws? Ga naar het overzicht