Parkeren in Cobercokwartier

15 april '26

Wie straks woont in Cobercokwartier heeft de levendigheid van de wijk dichtbij, maar geniet tegelijk ook van rust, ruimte en gemak. Een van die gemakken? Zorgeloos parkeren, dat doe je hier namelijk veilig, flexibel en uit het zicht in de parkeergarage van Cobercokwartier. Met een parkeerabonnement hoef je je geen zorgen te maken over een plekje dichtbij huis. Zo woon je in een autoluwe wijk, maar mét het gemak van een parkeerplek dichtbij. 

De stoere en eigentijds parkeergarage van Cobercokwartier

De ingang van de parkeergarage is te bereiken via de inrit aan de Badhuisstraat. Via een overzichtelijke inrit rijd je soepel naar binnen naar de eerste parkeerplekken. Als je doorrijdt naar boven kom je in het volgende deel van de parkeergarage, boven De Melkfabriek. Bij elkaar zijn er ruim 300 parkeerplekken beschikbaar. Geen vaste plekken maar gewoon aankomen en uitstappen.


Ideaal voor de bewoners van De Melkontvangst, is dat je met een parkeerplek rechtstreeks via de binnentuin naar je woning loopt. Of je loopt via De Melkfabriek naar huis, waar je kunt stoppen om boodschappen te doen of langs kunt gaan bij de sportschool. Alles is logisch verbonden en voelt vanzelfsprekend aan. Deze openbare parkeergelegenheid biedt parkeerplaatsen voor bewoners, bezoekers en ondernemers.

Bekijk hoe jij dadelijk parkeert

Geen auto’s voor de deur, geen parkeerdruk, maar een slimme parkeeroplossing die helemaal is ontworpen voor jouw gemak. Benieuwd hoe dat eruitziet in de praktijk? In deze korte animatie laten we je precies zien hoe eenvoudig het werkt; van binnenrijden tot thuiskomen.

Voordelen en voorwaarden

Met een parkeerabonnement in de parkeergarage van Cobercokwartier profiteer je van:

  • Altijd dichtbij huis parkeren
  • Flexibel in- en uitrijden, op elk moment van de dag
  • Vrij parkeren in de garage, zonder vaste plek
  • Een autoluwe woonomgeving 
  • Meer ruimte voor groen, ontmoeting en spelende kinderen
  • Je auto veilig en droog geparkeerd

Goed om te weten:

  • De abonnementstarieven worden jaarlijks geindexeerd en liggen naar verwachting tussen € 85,- en € 110,- per maand (incl. btw, excl. de index).
  • Voor een eventuele tweede parkeerabonnement kan een ander tarief gelden
  • Het afsluiten van een parkeerabonnement is niet verplicht bij aankoop van de woning. Als je parkeerrecht hebt blijft dit behouden, dus je kunt op een later moment alsnog een abonnement aanvragen. Houd er rekening mee dat er op dat moment wel een wachtlijst kan zijn.
  • Bezoek kan tegen betaling parkeren in de parkeerhub of op de daarvoor aangewezen plekken op straat.

De parkeerwebsite is inmiddels gelanceerd. Hier vind je nog meer informatie over parkeren in Cobercokwartier en het abonnement.

Naar de parkeerwebsite
  Lees het laatste nieuws
  Bekijk het woningaanbod