
Parkeren in Cobercokwartier, hoe werkt het!
9 december '24
Als je een woning koopt in De Melkontvangst van Cobercokwartier, heb je recht op een parkeerabonnement in de toekomstige Parkeerhub (inclusief de bijbehorende parkeerlaag op de begane grond in de Melkontvangst). Deze openbare parkeergelegenheid biedt parkeerplaatsen voor bewoners, bezoekers en ondernemers.
Wie krijgt een parkeerrecht:
- Woningen en appartementen: 1 parkeerrecht per woning
- Penthouses: 2 parkeerrechten
- Studio’s: geen parkeerrecht
De exploitant van de Parkeerhub beheert de abonnementen. Indien in de toekomst de Parkeerhub zal worden overgenomen door een andere (parkeer-) exploitant, dan blijven de parkeerrechten in stand.
Zo eenvoudig is parkeren in Cobercokwartier
Geen auto’s voor de deur, geen parkeerdruk, maar een slimme mobiliteitshub die helemaal is ontworpen voor jouw gemak. Benieuwd hoe dat eruitziet in de praktijk? In deze korte animatie laten we je precies zien hoe eenvoudig het werkt; van binnenrijden tot thuiskomen.